Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

ABM z tytułem Brylant Polskiej Gospodarki 2020

odsłon: 6950

ABM z tytułem Brylant Polskiej Gospodarki 2020

13-01-2021

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie w XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 został nam nadany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników finansowych.

Oszacowano, że wartość rynkowa ABM na sierpień 2020 roku wynosi 75,7 mln złotych. Tak dobry wynik pozwolił nam na zdobycie tytułu. To już kolejny rok, kiedy otrzymujemy wyróżnienie. Poprzednio otrzymaliśmy je w latach 2017, 2018 i 2019. Świadczy to o kontynuowaniu przez nas ścieżki rozwoju, która skutkuje zadowoleniem Klientów oraz sukcesem finansowym. Podejmowane przez nas działania oraz wartości, jakimi się kierujemy, przyczyniają się do tak efektywnych rezultatów. Tym bardziej cieszymy się, że są one doceniane przez zewnętrzne instytucje.  

Instytut Europejskiego Biznesu od lat promuje najlepsze firmy. Organizuje liczne konkursy, takie jak Efektywna Firma, Gepardy Biznesu, Światowa Firma Worldwide Company czy Miasto przyjazne firmom. Początek konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki przypada na rok 2008. Tytuł ten otrzymują przedsiębiorstwa o wartości rynkowej wynoszącej więcej niż 10 mln złotych. Wyniki opublikowano na oficjalnej stronie Europejskiej Firmy, gdzie widzimy ranking zwycięskich firm. Ranking dla danego województwa przedstawia listę firm wraz z ich siedzibą i wartością rynkową. Oprócz zaszczytnego tytułu firmy mają możliwość otrzymania dyplomów i statuetek na życzenie. Instytut organizuje Kongres Nowoczesnej Gospodarki, podczas którego wręczane są nagrody, a także prowadzone wystąpienia i dyskusje na temat handlu.

W celu wyłonienia zwycięzców konkursu analizuje się wyniki finansowe za poszczególny okres. Wartość rynkową firmy wyliczono w oparciu o rzetelne, jawne dane pochodzące z Krajowego Rejestru Sądowego. Mierzy się ją uproszczoną metodą, biorąc pod uwagę wycenę spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uwzględnia się także takie kryteria jak określona wielkość zysku netto, przychodów netto ze sprzedaży oraz kapitału własnego.

Dziękujemy za wyróżnienie, kierując podziękowania także do naszych Klientów. To dzięki Wam podejmujemy codzienne wyzwania i tworzymy meble z pasją.

Nasze nagrody: https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Brylant Polskiej Gospodarki 2020 dla ABM

« Powrót