Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

ABM ponownie na Poland Business Run

odsłon: 621

ABM ponownie na Poland Business Run

07-09-2022

W niedzielę 4 września pobiegliśmy podczas 11. edycji Poland Businnes Run 2022. W biegu głównym brali udział pracownicy ABM, a w biegu dodatkowym ich podopieczni. Tak jak w poprzednich latach, bieg miał formę sztafety – liczyła się suma wyników wszystkich zawodników w drużynie. W tym roku zgłosiliśmy trzy drużyny w pięcioosobowym składzie.
 
Organizatorem charytatywnego biegu jest Fundacja Poland Business Run. Jej misją jest wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową. Celem tegorocznej edycji biegu jest zakup wózków i protez, a także wsparcie osób z niepełnosprawnością i po mastektomii.
 
Start biegu głównego nastąpił o godzinie 10:00, natomiast dodatkowego biegu dla dzieci o godzinie 11:00. Trasa głównego biegu liczyła 4 kilometry. Wyznaczyliśmy ją wzdłuż ulic Wrobela, Śliwiaka oraz Dobry Początek. Z kolei bieg dla dzieci na 200 oraz 600 metrów miał miejsce przy ulicy Dobry Początek.
 
Drużyny ABM:
 
Szefowa Kazała: Paweł, Darek, Wojtek, Adam, Robert
 
Mix Kolorów: Agata, Agnieszka, Jacek, Boguś, Kamil
 
Stolarze–Mocarze ABM-u: Piotr, Maks, Żenia, Michał, Łukasz
 
Spośród wszystkich zawodników dwie osoby biegły inną trasą. Nie zabrakło niespodzianek. Jeden z naszych zawodników na trasę biegu wybrał… Etnę! Niezwykłe widoki z pewnością umilały wysiłek podczas dotarcia do mety.
 
Z kolei dzieci startowały w dwóch grupach, utworzonych według kategorii wiekowych. Linię mety przekroczyło łącznie 15 dzieci, które pobiegły na dystansie 200 oraz 600 metrów. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo dzieci podczas biegu. Podczas nadzorowania biegu korzystaliśmy z hulajnóg, kamizelek odblaskowych oraz ostrzegawczych słupków. Na twarzach najmłodszych uczestników widać było szczerą radość i zaangażowanie.
 
Wspieraliśmy aktywnie naszych biegaczy w firmowej Strefie Kibica przy Dobrym Początku oraz na trasie biegu. Po ukończeniu biegu wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dziękujemy za udział uczestnikom i kibicom!
 
W wydarzeniu Poland Business Run wzięliśmy udział już po raz dziewiąty. W ostatnich dwóch latach z powodu pandemii bieg miał formułę wirtualną. W tym roku biegi odbyły się zarówno stacjonarnie (wzdłuż krakowskich Błoń), jak i wirtualnie (w samodzielnie wybranym miejscu). Cieszymy się, że po raz kolejny wzięliśmy udział w tak potrzebnej akcji. Do zobaczenia podczas następnej edycji!
 

Poland Business Run 2022 | Wyposażamy Sklepy

« Powrót

Galeria