Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

ABM z Diamentem Forbesa 2021

odsłon: 275

ABM z Diamentem Forbesa 2021

03-02-2021

W drugim numerze magazynu Forbes ukazał się specjalny raport z listą laureatów Diamentów Forbesa. Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu prestiżowej nagrody, przyznanej nam przez miesięcznik.

Diamenty Forbesa są jednym z najbardziej znaczących wyróżnień biznesowych. Wyniki finansowe oraz pozycja firmy ABM na rynku sprawiły, że znaleźliśmy się w rankingu liderów przedsiębiorczości.
Wyznacznikiem przyznania nagrody Forbesa jest stopień rozwoju przedsiębiorstwa. A dokładniej wzrost wartości firmy w ciągu trzech lat o minimum 15 procent. Po przeanalizowaniu danych oceniono, że rozwój ABM jest bardzo dynamiczny. Świadczą o tym twarde dane. Średnia ważona wzrostu w 2019 roku wyniosła bowiem 20,86 procent. Sprzedaż zakończyliśmy natomiast z imponującym wynikiem ponad 57 milionów złotych. Takie rezultaty stanowią dowód na efektywny rozwój firmy i sukcesywny wzrost pozycji na rynku.

ABM od początku swojej działalności stawia na rozwój. Śledząc historię firmy, możemy zauważyć, że z roku na rok stawia sobie coraz ambitniejsze wyzwania. Od otwarcia zakładu produkcyjnego, ekspansję na rynki zagraniczne, po nowoczesne maszyny i nową siedzibę firmy. To tylko kilka z całej gamy zmian, które na przestrzeni lat przechodziła firma. Co ważne, zmiany te przynosiły pozytywny rezultat, budując pozycję firmy. Wartości takie jak biznesowe fair play, wspieranie przedsięwzięć charytatywnych i trzymanie standardów również przyczyniły się do sukcesu.

Warto również wspomnieć, że nagrodę Forbesa otrzymuje firma o stabilnej pozycji na rynku, płynna finansowo. Analitycy oceniają przedsiębiorstwo, stosując tak zwaną metodę szwajcarską. Metoda ta uwzględnia zarówno wycenę majątkową firmy, jak i dochodową. Dzięki temu oceniane są nie tylko zasoby ludzkie i wartość, jaką jest doświadczenie pracowników, ale i podatność na wpływy gospodarcze czy zmieniające się trendy na rynku. Liczą się również wyniki finansowe za poszczególne lata, wiarygodność płatnicza oraz dobra historia prawna.

Nagroda od magazynu Forbes dołączyła do zbioru zaszczytnych wyróżnień dla ABM, takich jak Gepardy Biznesu, Brylant Polskiej Gospodarki czy Perły Rynku. Nasza firma widnieje wśród listy laureatów na stronie Forbesa oraz na łamach raportu w drugim numerze magazynu. Zapraszamy do lektury.

Nagroda Diamentem Forbesa 2021 dla ABM

« Powrót