Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

ABM z tytułem „Mocna Firma Godna Zaufania 2023”!!!

odsłon: 149

ABM z tytułem „Mocna Firma Godna Zaufania 2023”!!!

26-06-2024

Otrzymaliśmy wyróżnienie "Mocna Firma Godna Zaufania" w uznaniu za dynamiczny rozwój przy dużej efektywności działania!!! To nasze kolejne wyróżnienie w 2024 roku, tuż obok nagród  Diament Forbesa i Brylant Polskiej Gospodarki!

Tytuł "Mocnej Firmy Godnej Zaufania" przyznał nam  Instytut Europejskiego Biznesu w  ramach XI edycji programu.

Wyróżnienie w rankingu przysługuje tylko tym przedsiębiorstwom, które mogą pochwalić się jednocześnie tytułami Gepard Biznesu oraz Efektywna Firma. Miejsce w rankingu jest średnią wyników uzyskanych w obu tych konkursach. Jak podaje organizator rankingu, średnia z dynamik przychodów i zysku netto naszej firmy wyniosła 57,4%. Z kolei średni stosunek zysku netto do przychodów osiągnął poziom 10,7%. Oba wyniki dotyczą lat 2021-2022.

Instytut Europejskiego Biznesu każdego roku przeprowadza analizę danych finansowych przedsiębiorstw z całej Polski. Wyliczenia powstają na podstawie wiarygodnych, publicznych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wyróżnienia, które otrzymujemy, motywują nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszej oferty. Czujemy ogromną satysfakcję z otrzymanej nagrody, ponieważ to wynik zaangażowania całego Zespołu ABM!  Dziękujemy także naszym Klientom i Partnerom za zaufanie i współpracę. To dzięki Wam osiągamy takie sukcesy!

ABM Mocną Firmą Godną Zaufania 2023 | Wyposażamy Sklepy

« Powrót