Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

 

Wyposażenie Sklepów

ABM po raz piąty Brylantem Polskiej Gospodarki

odsłon: 590

ABM po raz piąty Brylantem Polskiej Gospodarki

28-09-2022

Otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie, zdobywając tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021. Wyniki finansowe ABM zostały docenione przez Instytut Europejskiego Biznesu w ramach XIV edycji konkursu. Już piąty rok z rzędu znaleźliśmy się w rankingu najlepiej prosperujących przedsiębiorstw. Wyróżnienie trafia do firm o wysokiej wartości rynkowej.

Wartość rynkową ABM oceniono w przybliżeniu na sumę 46,2 miliona złotych. W rankingu zestawiono firmy z podziałem na poszczególne branże oraz województwa. ABM pojawiło się w rankingu wyróżniającym firmy z województwa małopolskiego.

W rankingu uwzględniono te przedsiębiorstwa, które spełniały założenia konkursu. W tym celu przeanalizowano dane finansowe z Krajowego Rejestru Sądowego. Brano pod uwagę dane za lata 2019-2020, wartość przychodów netto, zysku netto oraz kapitału własnego.

W obliczaniu wartości rynkowej ABM korzystano ze wskaźników analizy finansowej. Wzorowano się na metodach, według których wyceniane są spółki krajowe notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Po raz pierwszy tytuł Brylant Polskiej Gospodarki otrzymaliśmy w 2017 roku. W kolejnych latach powtórzyliśmy ten sukces. Obecnie możemy pochwalić się pięcioma nagrodami w ramach tego konkursu. Każda wygrana to potwierdzenie, że nasza firma rozwija się sukcesywnie, z roku na rok uzyskując coraz to lepsze wyniki.

Brylant to obok Orłów Meblarstwa i Diamentów Forbesa, kolejna nagroda dla ABM za 2021 rok. Dziękujemy naszym Klientom i Kontrahentom!

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi nagrodami ABM:
https://www.abm.com.pl/nagrody-wyroznienia-i-certyfikaty

Brylant Polskiej Gospodarki 2021 dla ABM

« Powrót