Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

3 cechy idealnego sklepu spożywczego

odsłon: 305

3 cechy idealnego sklepu spożywczego

07-05-2019

Dobre wyposażenie, organizacja i oznaczenia w sklepie spożywczym są podstawą jego sukcesu. Efekt połączenia tych trzech elementów można podziwiać w poniższej realizacji. To dzięki nim powstał sklep spożywczy, który Klienci odwiedzają z przyjemnością.

Idealne wyposażenie sklepu spożywczego to przede wszystkim solidne regały sklepowe. To dzięki nim zyskujemy dużą przestrzeń ekspozycyjną. W zależności od ich rodzaju mogą udźwignąć nawet kilkaset kilogramów towaru. Ich półki mogą być odpowiednio wysokie oraz głębokie, w zależności od potrzeb. To właśnie dlatego są najczęściej wybieranymi meblami do sklepów spożywczych.


W poniższym sklepie użyte zostały regały przyścienne oraz wolnostojące. Na niektóre działy, np. warzywno-owocowe, piekarnicze lub alkoholowe, wybrane zostały specjalne, dedykowane regały branżowe. To dzięki nim łatwiej jest zorganizować ekspozycję w sklepie. Są specjalnie dostosowane do konkretnych rodzajów towaru. Mają także wygląd, nadający charakteru konkretnym działom i częściom naszego sklepu. Często uzyskuje się to przez zastosowanie drewna lub innych materiałów, pasujących do danego towaru.

Jeśli już mówimy o działach w sklepie, sklep przedstawiony poniżej jest idealnym przykładem idealnie oznakowanego. Aby uzyskać ten efekt, stworzyliśmy specjalne kasetony reklamowe. Ich wygląd został ujednolicony, co tworzy spójną wizualnie całość. Dzięki umieszczonym na nich napisom Klient może się szybko zorientować, co znajdzie w danej części sklepu. To pozwoli uniknąć chaosu i zdecydowanie ułatwi robienie zakupów.

 

3 cechy idealnego sklepu spożywczego - ABM SA Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria