Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyjątkowe wyposażenie nietypowego sklepu

odsłon: 436

Wyjątkowe wyposażenie nietypowego sklepu

24-10-2018

Słońce, spokój i rejsy łódką po jeziorze. Lato wprawdzie już za nami, ale w takim sklepie jak ten, wakacje trwają cały rok! Przedstawiamy wyjątkową realizację sklepu z akcesoriami do pływania łodzią.

Stworzenie wyposażenia do tego typu sklepu jest nie lada wyzwaniem. Jest to niszowa branża, która ma swoje konkretne potrzeby oraz wymagania. My postanowiliśmy im sprostać i wyposażyć sklep z łodziami i akcesoriami do pływania. I odpłynęliśmy...


Realizacja sklepu powstała na podstawie projektu Autorskiej Pracowni Projektowej mgr inż. arch. Gabrieli Moraljan.

Dzięki dużej powierzchni sprzedażowej, która wynosi ok. 150 m², można było na niej wykorzystać wiele rozwiązań. Ze względu na branżę, sklep został zaprojektowany w surowym, naturalnym stylu. W ten klimat świetnie wpasowały się białe matowe półki na regałach, na których umieszczony jest towar.


Oprócz bieli, w sklepie pojawiły się elementy koloru niebieskiego oraz brązu i szarości. W takich kolorach została także zaprojektowana strefa przykasowa. Wyjątkowy charakter temu miejscu nadaje gruba lina, która kojarzy się z liną rybacką. Całość sklepu jest spójna i przejrzysta. Podzielony on jest na alejki, które są przestronne i wygodnie jest się w nich poruszać. To także zasługa dużej przestrzeni, na której można było umieścić rzędy regałów sklepowych.

Realizacja ABM Kraków
 

« Powrót

Galeria