Systemy regałów do sklepów spożywczych


Artykuł: Regały Systemowe do Sklepów Spożywczych

system_regalow_do_sklepow_spozywczych_728 

System regałów metalowych to podstawa wyposażenia większości sklepów. Duży wybór elementów umożliwia budowanie ciągów regałów o różnej długości i wysokości przy ścianach oraz w przestrzeni środkowej pomieszczeń. 

Istnieje też możliwość wykorzystania elementów systemu Square - to rodzaj regału przyściennego lub mocowanego bezpośrednio na ścianie oraz gondole do rozmieszczenia na powierzchni sklepu.

Zmiana wyposażenia wpływa na ekspozycję towaru, a przede wszystkim ułatwia klientom poruszanie się po sklepie i dokonywanie zakupów. Przykładowe rozwiązanie ilustrują załączone zdjęcia sklepu warzywno-owocowego przed i po modernizacji, związanej nie tylko z wymianą mebli, ale także z przejściem na sprzedaż samoobsługową.

Regały druciane chromowane na stopkach lub kółkach, łatwe w montażu, ażurowe - gwarantują pełną ekspozycję towaru, ułatwiają utrzymanie czystości. Można w nich dowolnie regulować wysokość półek. Regały branżowe ABM - wykonane z drewna, płyty lub na bazie regału metalowego, przeznaczone dla piekarni, cukierni oraz sklepów i stoisk warzywno - owocowych, alkoholowych. - Wyposażamy sklepy o różnej powierzchni - od niewielkich sklepów osiedlowych, poprzez sklepy 200 - 500 mkw. indywidualnych Klientów, aż po sieci i supermarkety do 2000 mkw. Zajmujemy się także modernizowaniem już istniejących sklepów - mówi Ryszard Rudnik, dyrektor działu handlu krajowego ABM.

Jolanta Hytkowska
specjalista ds. marketingu, reklamy i PR

ABM - polska firma z wieloletnią tradycją w branży wyposażenia sklepów, hurtowni, magazynów i biur. Prowadzi kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz sieci handlowych - jako producent mebli oferuje bogaty asortyment towarów dostępnych "od ręki" dla sklepów każdej branży, realizuje zlecenia indywidualne. Sprzedaż prowadzona jest zarówno w centrali w Krakowie, jak i za pośrednictwem Dystrybutorów Regionalnych w Krakowie, Katowicach, Lublinie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnowie.

 

 

 

 

« Powrót