Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Sklep odzieżowy – kompleksowe wyposażenie

odsłon: 387

Sklep odzieżowy – kompleksowe wyposażenie

02-04-2019

Wyposażenie sklepu odzieżowego z dużym asortymentem. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni zostały zaaranżowane różne rodzaje mebli konfekcyjnych. Zobaczyć tutaj możemy kilka rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w sklepach odzieżowych.

W realizacji zaaranżowane zostały głównie sposoby ekspozycji na wieszakach oraz na półkach. Niektóre z ubrań zostały powieszone, inne ułożone w kostkę i ułożone na półkach. Pierwszy sposób ekspozycji został wykorzystany głównie przy okryciach wierzchnich, takich jak kurtki i bluzy. Z kolei drugiego sposobu użyto przy prezentacji spodni i T-shirtów.

W sklepie umieszczone zostały moduły naścienne z drążkami na wieszaki lub w formie samej kraty. Niektóre z regałów posiadają także półki. Wewnątrz sklepu postawiono w dwóch rzędach gondole sklepowe. Podobnie jak regały, także są wyposażone w drążki lub półki. Dzięki ich ułożeniu powstały wygodne do poruszania się w sklepie wydzielone alejki.

W witrynie stanęły nowoczesne manekiny sklepowe, wpisujące się w najnowsze trendy. Są to manekiny całopostaciowe w czarnym kolorze. Nie posiadają wyraźnych rysów twarzy. Ich minimalistyczny i elegancki charakter sprawia, że są idealnym tłem dla eksponowanego towaru. Idealnie wpisują się w charakter całego wnętrza, które nie może przytłaczać Klientów. To towar powinien być, a tutaj zdecydowanie jest, na pierwszym miejscu.

Realizacja ABM Kraków

 

Sklep odzieżowy - kompleksowe wyposażenie - Wyposażenie Sklepów

« Powrót

Galeria