Wyposażamy Sklepy
Ladeneinrichtung
Wyposażamy Biura
Büromöbel
Wyposażane sklepy przez ABM
Galerie

Service


Wir bieten Garantie- und Nachgarantieservice

Gwarancją jakości naszych usług jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Sprzedajemy urządzenia wysokiej jakości. Zapewniamy serwis oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do wszystkich zakupionych u nas urządzeń: wag
i krajalnic, maszynek do mięsa i metkownic. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Ma-Ga, serwisujemy urządzenia: Avery Berkel, Avery Dennison, Berkel, Best Copyfax, Blitz, CAS, Dibal, Fama, Ma-Ga, Meto, Open, Tovel, Printex, Smart i wielu innych producentów.

Szybkie konsultacje i diagnoza problemu
W przypadku kłopotów technicznych lub problemów związanych
z funkcjonowaniem zakupionych w salonach naszej sieci urządzeń możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie specjalistów – serwisantów. W celu skorzystania z usług serwisowych prosimy o wysłanie zgłoszenia lub wybór najbliższego punktu serwisowego – wszystkie punkty, zlokalizowane przy naszych salonach sprzedaży, czynne są od pon do pt w godz. 8.00 – 16.00

Profesjonalna pomoc i szybkie naprawy
W nagłych sprawach można się z nami kontaktować telefonicznie pod nr 515212600. Dokonujemy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także napraw wag i krajalnic, metkownic i innych urządzeń. Zakupicie Państwo u nas również wszystkie materiały eksploatacyjne do urządzeń, które mamy w swojej ofercie. Odpłatnie naprawimy również urządzenia zakupione w innych sklepach – poza siecią ABM.

Zgłoszenie serwisowe

Dział Serwisu tel: +48/12/656 41 14 w. 33, tel. kom: 515 212 600
Warunkiem przyjęcia sprzętu do serwisu jest dostarczenie wypełnionego Zgłoszenia serwisowego. Formularz musi być czytelnie wypełniony oraz podpisany. 

 

»Zurück