Nowe półki i regały do wyposażenia sklepu


Artykuł: Półki i regały do wyposażenia sklepów

nowe_polki_i_regaly_do_wyposazenia_sklepu_750

Nowe półki i regały do wyposażenia sklepu

- Dużym zainteresowaniem cieszą się regały branżowe – do eksponowania pieczywa, wyrobów cukierniczych, warzyw oraz owoców, prasy, czy alkoholu - informuje Jolanta Hytkowska z firmy ABM. Regały na alkohole cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Regał przeznaczony do ekspozycji alkoholi wykonany został na bazie regału metalowego i obudowany płytą laminowaną (pokrytą filmem melaminowym). Regał idealnie nadaje się do ekspozycji wódek i win z całego świata ze względu na elegancką obudowę z płyty w ciemnym kolorze – np. wenge lub limba czekoladowa. Istnieje możliwość zamówienia obudowy w dowolnym kolorze płyty ze wzornika Kronopol Żary. Elementy metalowe regału mogą być pomalowane na dowolny kolor wg palety RAL. Metalowe półki regału zakończono frezowanymi frontami z płyty laminowanej, dodatkowo dodano pionowe listwy ozdobne oraz cokoły dolne, co sprawia, że regał na pierwszy rzut oka wygląda jakby był wykonany z drewna.

Listwy cenowe wykonano z przezroczystego tworzywa. Zachowując solidną konstrukcję regału metalowego osiągnęliśmy znakomity efekt wizualny – regał jest przystosowany do dużych obciążeń i elegancko się prezentuje. Dla podkreślenia walorów eksponowanych produktów w górnej części regału zastosowano oświetlenie standardowe z ciepłą barwą światła, opcjonalnie do podświetlenia każdej z półek stosuje się diody LED. Do opisu regału zastosowano kontrastowe elementy z jasnej płyty – np. dzika grusza lub klon o grubości 10 mm, które umieszczono na płycie przedniej panelu oświetlenia.

« Powrót