Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Meble do outletu odzieżowego

odsłon: 538

Meble do outletu odzieżowego

10-05-2017

Sklepy odzieżowe muszą charakteryzować się szczególnie dobrym wystrojem wnętrz, w końcu są miejscem, gdzie Klienci będą obcować z modą i wyjątkowym stylem. W przypadku sklepów outletowych trzeba to jeszcze pogodzić z

możliwością ekspozycji zwiększonej ilości ubrań.
Takie połączenie udało się w przypadku naszej ostatniej realizacji w Rzeszowie. Klient zdecydował się na zastosowanie systemów sklepowych LINE i SQUARE, który gwarantuje prostotę, uniwersalność i jednocześnie wysoką jakość. Przestrzeń sklepowa została wyposażona w metalowe regały naścienne i gondole, tworzące alejki pozwalające na komfortowe wybieranie ubrań. Elementy metalowe konstrukcji oraz półki z płyty laminowanej skomponowano we współgrających ze sobą jasnych kolorach.

Lada sklepowa TECHNO wykonana z biało-czarnej płyty laminowanej, pozwoli klientowi na wygodną finalizację swoich zakupów. Od strony sprzedawcy lada konfekcyjna została zagospodarowana zgodnie z jego potrzebami, pozwalającymi swobodnie obsługiwać kupujących i mieć pod ręką najpotrzebniejsze narzędzia pracy.

Realizacja ABM Rzeszów

.

« Powrót

Galeria