Wyposażamy Sklepy
Wyposażamy sklepy
Wyposażamy Biura
Wyposażamy biura
Wyposażane sklepy przez ABM
Realizacje

Wyposażenie Sklepów

Wyposażenie biura dewelopera

odsłon: 578

Wyposażenie biura dewelopera

26-04-2017

Dla każdego dewelopera aranżacja biura powinna być szczególnie ważna, wszak to wizytówka osób, które zawodowo zajmują się spełnianiem marzeń innych o własnym miejscu zamieszkania. Nic więc dziwnego, że deweloper

zwrócił się do nas o profesjonalne wyposażenie biura. Realizacja obejmowała projekt, wysokiej jakości meble biurowe, transport i montaż.

Konieczne było połączenie komfortu dla pracowników i klientów mających wspólnie z nimi załatwiać ważne sprawy. Projekt obejmował zagospodarowanie przestrzeni trzech pomieszczeń. W sekretariacie centralne miejsce zajmują dwa biurka zespolone w kształt litery L. Obok nich wygospodarowano przestrzeń na wygodne krzesła i stolik dla oczekujących klientów, a także udało się zmieścić pokaźne szafy i kantorek na liczne dokumenty. Drewniane meble znakomicie kontrastują z jasnymi skórzanymi obiciami fotela i krzeseł.

W przechodnim pokoju mieści się podłużny stół konferencyjny otoczony krzesłami w czarnej skórze i niewielki regał. Za drzwiami skrywa się ostatnie pomieszczenie, gdzie znajduje się biurko i wygodny fotel biurowy, pozwalający pracować bez zmęczenia przez dłuższy czas. Po przeciwnej stronie znajduje się podłużny stolik kawowy, a przy nim wygodna sofa pozwalająca omówić najważniejsze sprawy wygodnych warunkach. Meble łączy identyczny kolor drewna, tak jak jasna skóra obicia fotela i sofy.

Realizację wykonał rzeszowski oddział mebli biurowych ABM.

« Powrót

Galeria