ABM wyposażył PSS Społem w Tychach


Artykuł: Wyposażenie PSS Społem w Tychach

abm_wyposazyl_pss_spolem_w_tychach_750

ABM wyposażył PSS Społem w Tychach

ABM Katowice wykonał kolejną realizację sklepu sieciowego. Tym razem chodzi o PSS Społem w Tychach, które przeszło ostatnio gruntowną modernizację. Zmieniono m.in. stoisko warzywno – owocowe oraz alkoholowe.


Sklep PSS Społem mieści się w Domu Handlowym Azet w Tychach przy ul. Grota – Roweckiego. Prace remontowe w placówce zakończyły się w październiku. O wyposażenie odnowionego marketu zadbała firma ABM Katowice. Nowy wygląd oraz funkcjonalność zyskało m.in. stoisko warzywno – owocowe oraz alkoholowe. Na wyposażenie składają się specjalnie zaprojektowane na bazie regału metalowego i obudowane płytą meblową w kolorze limby czekoladowej regały alkoholowe, gondole na wina, regał prasowy oraz regał ze specjalnymi pojemnikami na bakalie. Sklep wyposażono także w nową wyspę warzywną, która umożliwia wyeksponowanie warzyw i owoców w sposób efektowny i łatwo dostępny dla klientów.

ABM zamontował w sklepie także nowy system prowadzenia klienta oraz dostarczył energooszczędne i ekonomiczne urządzenia chłodnicze firmy JBG.

ABM prowadzi kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz sieci handlowych w zakresie wyposażenia sklepów. Firma oferuje szeroki asortyment towarów dla sklepów każdej branży, dostępnych “od ręki”. Znaczna ich część wykonywana jest we własnych zakładach produkcyjnych. ABM oferuje też pełny pakiet usług: doradztwo, projekt, inwentaryzacja pomieszczeń, montaż, transport i serwis.

« Powrót