ABM wprowadza system konfekcyjny Techno


Artykuł: ABM wprowadził nowy system konfekcyjny Techno

abm_wprowadza_system_konfekcyjny_techno_750

ABM wprowadza system konfekcyjny Techno

  Spółka ABM wyszła na rynek z propozycją nowych elementów wyposażenia wnętrz i wprowadziła do oferty meblowy system konfekcyjny Techno. Został on zainstalowany np. w brzeskim sklepie Fashion Outlet City.

- W odpowiedzi na aktualne trendy w wyposażeniu zaprojektowaliśmy prosty, funkcjonalny, ascetyczny w formie, zdecydowanie wyróżniający się stylistyką system meblowy Techno, przeznaczony do wyposażania sklepów z elegancką konfekcją - mówi dla Retailnet.pl Ryszard Rudnik, dyrektor ds. zaopatrzenia i logistyki ABM.

System konfekcyjny Techno to zestaw czarno–białych, kwadratowych paneli naściennych, które składają się z błyszczącej płyty laminowanej oraz lady i stojaków na kółkach. Wyposażenie dodatkowe to półki z płyty ze szkła hartowanego, ramiona i zawieszki. Zestaw komponuje się we współczesną aranżację w zestawieniu z białymi i czarnymi manekinami, tworząc klimat w nowoczesnym stylu techno. W ofercie spółki
ABM znajduje się także zestaw ekonomiczny ze zwykłej płyty laminowanej - pokrytej filmem melaminowym.

Spółka ABM prowadzi kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz sieci handlowych w zakresie wyposażenia sklepów. Firma oferuje szeroki asortyment towarów dla sklepów każdej branży, dostępnych „od ręki”. Znaczna ich część wykonywana jest we własnych zakładach produkcyjnych. ABM oferuje też pełny pakiet usług: doradztwo, projekt, inwentaryzacja pomieszczeń, montaż, transport i serwis.

« Powrót