ABM: Metalowe regały idealne dla sklepów


Artykuł: Idealne metalowe regały sklepowe

metalowe_regaly_idealne_dla_sklepow_750 

Metalowe regały idealne dla sklepów

System regałów metalowych ABM przeznaczony jest do supermarketów, średnich i małych sklepów różnych branż. Duży wybór elementów umożliwia budowanie ciągów regałów - przy ścianach ( regały przyścienne oraz w przestrzeni środkowej pomieszczeń (gondole) - o różnej długości i wysokości.

- Wyposażamy sklepy o różnej powierzchni - od mniejszych sklepów osiedlowych, poprzez sklepy 200 – 500 mkw. indywidualnych klientów, aż po sklepy sieciowe i supermarkety do 2000 mkw., magazyny, hurtownie, dyskonty. Zajmujemy się także modernizowaniem już istniejących sklepów – mówi Ryszard Rudnik z firmy ABM.

Regały narożne - wewnętrzne oraz zewnętrzne, umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni w rogu pomieszczenia. Kolor standardowy: RAL 9001, w opcji dostępne są także inne kolory z palety RAL. Dodatkowo w ofercie dostępne są: ścianki perforowane, zawieszki, półki szklane. Regały posiadają certyfikaty wytrzymałości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto metalowy przyścienny i regal metalowy gondola można zakupić także w specjalnych cenach promocyjnych. To idealne do każdego sklepu regały metalowe o lekkiej konstrukcji, przeznaczone na lekkie obciążenia (typu herbata, chrupki, chipsy) -sugerowane obciążenie na każdą z półek wiszących to około 30 kg. Maksymalne obciążenie każdego z regałów wynosi maksymalnie 200 kg pod warunkiem równomiernego rozłożenia towaru na półkach.

ABM prowadzi kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz sieci handlowych. Jej istotą jest oferowanie szerokiego i głębokiego asortymentu towarów dla sklepów każdej branży, dostępnych “od ręki”. Znaczna ich część wykonywana jest we własnych zakładach produkcyjnych. ABM oferuje też pełny pakiet usług: doradztwo, projekt, inwentaryzacja pomieszczeń, montaż, transport i serwis.

« Powrót